ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

شرایط استفاده از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی ایران بوژو

به وبسایت ایران بوژو خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم میکند که از میان تعداد متنوعی از کالاها/ خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرستبندی شدهاند، به جستجو و خرید بپردازید.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل[email protected]  با ما در میان بگذارید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه اینترنتی ایران بوژو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی ایران بوژو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 ثبت نام برای استفاده از وبسایت

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

  •  نام و نام خانوادگی
  •  آدرس ایمیل
  • شماره تلفن
  •  آدرس

شما متعهد میشوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت میدهید، دقیق، به روز و صحیح است.

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب میشوید و مفاد شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطاء میشود.

مقررات فروشگاه اینترنتی ایران بوژو

در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی از نظر حقوقی، ایران بوژو  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه مجازی ایران بوژو ثبت نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال کالا توسط پست خواهد بود. آدرس مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت ثبت شده و فروشگاه اینترنتی ایران بوژو به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، موضوع سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان ثبت شده، فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی ایران بوژو به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل گرفتن کالای ارسال شده، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

فروشگاه اینترنتی ایران بوژو همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه اینترنتی ایران بوژو اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه فاکتور به فروشگاه اینترنتی ایران بوژو ارسال شود.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام ثبت سفارش کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه اینترنتی ایران بوژو، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه مجازی ایران بوژو، اجازه کپی، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.ایران بوژو این حق را برای خود محفوظ نگاه میدارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این گروه شرایط و ضوابط را بروزرسانی میکند، از روش های معمول برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانیهای این شرایط استفاده خواهد کرد، اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده میشود.